معرفی کتاب های رشته های پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی آلفاتست

شهرهای ایتالیا برای تحصیل پزشکی
کدام شهرهای ایتالیا برای تحصیل پزشکی مناسب‌تر است؟
دسامبر 4, 2019
امتحان آیمت
امتحان آیمت – آشنایی با یکی از امتحانات مهم برای ورود به رشته‌های پزشکی در ایتالیا
فوریه 15, 2020

کتاب های متعددی برای آمادگی رشته های گروه پزشکی آزمون آلفاتست از انتشارات های سراسر دنیا وجود دارد اما از همه معروف تر و قاعدتا معتبرتر، کتاب های منتشرشده توسط موسسه آلفاتست است. این کتاب ها هر ساله با بازنگری جزئی منتشر می شود و به صورت بسته های مختلف شامل تک کتاب، کیت آماده سازی، بسته نرم افزاری و بسته کامل به فروش می رسد.

در این نوشته قصد داریم که کتاب های رشته های پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی آلفاتست را به صورت مختصر معرفی نماییم:

معرفی کتاب های رشته های پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی آلفاتست

کتاب های رشته های پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی آلفاتستکیت کامل کتاب های آلفاتست پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی

کامل ترین بسته برای آمادگی آلفاتست رشته های گروه پزشکی، همین بسته است. در این بسته ۴ کتاب وجود دارد که سعی شده است در آنها به صورت جامع به کلیه مباحث آلفاتست پزشکی پرداخته شود. آخرین نسخه آن نسخه ۲۰۲۰/۲۰۲۱ می باشد که تغییراتی جزئی در آن ایجاد شده و البته سوالات سال گذشته هم به آن افزوده شده است.

در کتاب اول، که عنوان آن MANUALE DI PREPARAZIONE است، بر اساس اصول مطالعه صحیح و آموزش مبتنی بر تجارب گذشته، مباحث درسی مورد نیاز آلفاتست پزشکی شامل: {زیست شناسی، شیمی، ریاضی، فیزیک، فرهنگ عمومی و منطق} ارائه شده است.

در کتاب دوم که عنوان آن ESERCIZI COMMENTARI است، هزاران سوال حل شده و با پاسخ های تشریحی برای شما ارائه گردیده است.

در کتاب سوم که عنوان آن PROVE DI VERIFICA است، ۱۰ آزمون شبیه سازی شده از مجموعه سوالات سال های قبل برای شما فراهم گردیده است تا با ساختار آزمون به خوبی آشنا شوید.

و در کتاب چهارم با عنوان QUIZ ا ۱۰٫۰۰۰ تمامی سوالات رسمی سال های گذشته به تفکیک موضوع گردآوری شده است.

این پکیج در سایت اصلی آلفاتست با قیمت حدود ۱۴۰ یورو به فروش می رسد.

کتاب های رشته های پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی آلفاتست کتاب فرهنگ عمومی Cultura Generale

در آزمون آلفاتست سال ۲۰۱۹، اتفاقی رخ داد که از قبل از سوی وزارت علوم ایتالیا اعلام نشده بود؛ و آن هم افزایش تعداد سوالات بخش فرهنگ عمومی از ۲ به ۱۲ بود! لذا در نسخه جدید کتاب آلفاتست فرهنگ عمومی تغییراتی ایجاد شده است تا متناسب با شرایط جدید آزمون باشد. مطالب متنوعی برای این بخش ارائه شده است که اهم آنها به شرح زیر هستند: ادبیات ایتالیا و ادبیات خارجی، تاریخ، اتفاقات جاری در ایتالیا، شهروندی در ایتالیا، قانون اساسی ایتالیا و قانون مدنی، جغرافیای ایتالیا.

در هر بخش تعدادی سوال به همراه پاسخ های تشریحی آورده شده است. همچنین برای خودارزیابی نیز سوالات متعددی به صورت خام ارائه شده است تا با حل کردن آنها بتوانید با شرایط آزمون آشنا شوید.

این کتاب در سایت آلفاتست به قیمت حدود ۲۳ یورو به فروش می رسد.

کتاب های رشته های پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی آلفاتست کتاب تست های حل شده با پاسخ تشریحی رشته پزشکی آلفاتست

Alpha Test Medicina Prove ufficiali risolte e commentate

در این کتاب ۵ آزمون سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ مربوط به رشته های پزشکی و دندانپزشکی جمع آوری شده و تک تک سوالات توسط مدرسان باتجربه آلفاتست حل شده و به همراه پاسخ تشریحی ارائه گردیده است. همچنین در برخی سوالات، به معرفی تکنیک های پاسخ دهی صحیح و موثر به این سبک سوالات هم ارائه شده است. آخرین نسخه این کتاب، مربوط به سال ۲۰۱۹ می باشد.

این کتاب در سایت آلفاتست به قیمت حدود ۱۳ یورو به فروش می رسد.

کتاب های رشته های پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی آلفاتست کتاب استنتاج منطقی رشته پزشکی آلفاتست

Alpha Test Ragionamento logico

در آخرین نسخه کتاب استنتاج منطقی آلفاتست که مطابق آخرین تغییرات اعلام شده توسط وزارت علوم ایتالیا تدوین شده است، مطالب مختلف مربوط به این بخش از آزمون که معروف به لوجیک یا Logico هست را تدریس و تمرین می کند. در این کتاب علاوه بر بیان سرفصل های بخش لاجیک، هزاران سوال به همراه پاسخ تشریحی هم ارائه شده است که همگی مربوط به سوالات سال های گذشته هستند. در پایان کتاب نیز توصیه هایی از جانب کارشناسان آلفاتست برای شیوه پاسخ دهی به سوالات مختلف برای کاربران آماده شده است.

این کتاب در سایت آلفاتست به قیمت حدود ۲۷ یورو به فروش می رسد.

کتاب های رشته های پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی آلفاتست کتاب مطالعه پزشکی

Studiare Medicina. Dove, come, quando

برای تبدیل شدن به یک پزشک، همه می دانیم که تنها شرکت در آزمون و قبول شدن در آن کفایت نمی کند. اول از همه شما باید بدانید که در چه نوع دانشگاهی (خصوصی، دولتی یا انگلیسی زبان) می خواهید تحصیل کنید؟ و ده ها سوال دیگر در مورد طول دوران تحصیل و مسیری که باید تا پایان طی کنید وجود دارد که باعث گیج شدن افراد می شود. این کتاب که بر اساس تجارب کارشناسان آلفاتست تدوین شده است، توضیحات کاملی در خصوص تحصیل پزشکی در ایتالیا در همه جوانب ارائه می کند.

این کتاب در سایت آلفاتست به قیمت حدود ۱۴ یورو به فروش می رسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *